Як заморозити броколі для зберігання зимою для дитини

Заморожені брокколі в домашніх умовах для зберігання на зиму


Як заморозити броколі на зиму правильно

 

Як заморозити броколі для зберігання зимою для дитини

 

Навряд чи сьогодні знайдеться людина, яка б байдуже ставилася до брокколі — корисного, поживного і смачного овоча. Якщо Ви є власником дачної ділянки і самі займаєтеся вирощуванням брокколі, тоді чому б не скористатися своєю морозильною камерою і не зберегти цей продукт на зиму? Звичайно, свіжі овочі можна завжди придбати в супермаркеті, але вирощені на власній дачній ділянці, вони володіють всіма корисними властивостями і не містять хімікатів.

Заморожені броколі

Заморожені броколі

Як заморозити брокколі на зиму в домашніх умовах? Відповідь на це питання буде детально обговорюватися в цій статті. Знаючи всі тонкощі процесу, Ви зможете доповнювати свою страву яскравими, красивими суцвіттями брокколі.

Замороження брокколі — з чого починати?

Якщо Ви ніколи не користувалися замороженими овочами, то неодмінно будете здивовані простотою і легкістю використання подібних продуктів. Не варто переживати за те, що вони будуть довго лежати в холодильнику, оскільки вітаміни і мінерали залишаються на місці.

Читайте також: Як заморозити овочі на зиму в домашніх умовах

В які страви додають брокколі? Найчастіше це супи, соуси і гарніри. Яскравий зелений колір овоча прикрасить ваше блюдо, надаючи йому пікантності.

Щоб правильно заморозити брокколі, важливо дотримуватися певних правил:

  • Обираємо здорові овочі. Для того, щоб продукт зберігався в морозилці, він повинен бути правильно підібраний. Шукайте щільні суцвіття, без пошкоджень, наявності гнилі, плям і жовтіючих ділянок. Також продукт повинен бути яскраво-зеленого кольору.

 

 

Використовувати для заморозки тільки здорові овочі

Використовувати для заморозки тільки здорові овочі

  • Правильно миємо. Як і будь-який продукт перед заморожуванням, брокколі також потребує обробки. Для цього потрібно розділити капусту на невеликі суцвіття, видаляючи маленькі листочки. Це зовсім не обов’язково, оскільки багато господинь спеціально залишають листочки і використовують їх для приготування страв. Розділене суцвіття потрібно опустити в миску з водою і дати постояти деякий час. Після цього можна промивати брокколі під проточною водою і складати на рушник.

Заморожені брокколі в домашніх умовах

  • Знищуємо невидимі личинки і залишки нітратів. Якщо Ви купили продукт на ринку, велика ймовірність того, що він був оброблений спеціальними хімічними препаратами і нітратами. Щоб їх позбутися, використовують відомий спосіб — солону воду.

Читайте також: Вирощування капусти броколі

  • Для цього в невелику миску наливається вода і додається 5-6 ч. л. солі. Все ретельно перемішується. Брокколі опускаються в соляний розчин на 1 годину. Після цього овоч необхідно промити в холодній воді.
Знищення невидимих личинок

Знищення невидимих личинок

  • Бланшуємо. Навіщо проварювати брокколі? Це необхідно для того, щоб знищити речовини, що перешкоджає збереження смаку і запаху продукту. У киплячу воду опускаються невеликі суцвіття брокколі на 2 хвилин. Але найважливіший момент ще попереду — потрібно швидко охолодити продукт. Для цього суцвіття висипаються в друшляк і опускаються в крижану воду.
бланшування броколлі

Бланшування

Процес заморожування броколі в домашніх умовах

Після всього підготовчого процесу, настає черга пакування продукту. Вам необхідно розділити овочі на невеликі порції, щоб при діставанні взимку, Ви відразу могли використовувати всю порцію. Зазвичай це 200 або 300 г. брокколі.

Процес заморожування броколі

У що складати продукт? Найкраще рішення — поліетиленові пакети, які можна придбати в усіх супермаркетах. Брокколі щільно упаковуються у пакет, а з нього випускається все повітря. Найпростіше використовувати збірну заморозку: кольорову капусту, броколі, перець, кабачки і т.д. Це особливо вигідно, коли Ви готуєте рагу або овочеве блюдо.

як заморожувати броколі

Щоб не забути, коли саме Ви заморозили продукт, важливо наклеїти на нього замітку про це. Зберігати брокколі в холодильнику дозволено не більше 1 року, інакше овоч почне псуватися.

Відео: Як смачно приготувати брокколі

Отже, тепер Ви знаєте, як заморозити броколі на зиму в домашніх умовах. Сподіваємося, що наші поради виявляться Вам корисними. Залишайтеся з нашим сайтом «Сільське господарство і садівництво» і у Вас усе буде смачно та корисно.

 

Як заморозити броколі для зберігання зимою для дитини