Як зробити клумбу своїми руками, фото гарних квітників

Оформлення клумби з підручних матеріалів


Як зробити клумбу своїми руками фото- оформлення квiтника

 

Як зробити клумбу своїми руками, фото гарних квітників

 

Ділянка біля заміського будинку — це не тільки місце для вирощування плодових культур, а й простір, який безпосередньо впливає на ландшафтний дизайн. Для того щоб прикрасити присадибну територію, важливо правильно організувати клумбу або квітник на дачі. Якщо Ви новачок і не знаєте, як зробити клумбу своїми руками, корисні фото і поради з цієї статті Вам допоможуть.

Оформлення клумби біля будинку

Багато хто вважає, що для оформлення клумби біля будинку обов’язково потрібно скористатися послугами фахівців. Насправді це не зовсім так. Якщо скласти попередній проект і проявити трохи фантазії, то навіть у початківців вийде досить красива і оригінальна клумба.

Оформлення клумби біля будинку

Існує кілька видів клумб:

  • — килимові
  • — моноквiтучi
  • — регулярні
  • — нерегулярні
  • — плавучі
  • — підвісні
  • — розарії.

Кожен з цих видів має свої особливості, переваги і недоліки. Однак на дачі Ви можете зробити найпростішу клумбу. Для цього Вам потрібно буде знайти височину на вашій ділянці, так як квіткову клумбу повиннi бачити всi. Якщо височини немає, спробуйте зробити її за допомогою насипу. Можна також виділити ділянку за допомогою каменів або спеціальної огорожі.

Існує кілька видів клумб

 

 

Після того як Ви визначилися з місцем для клумби можна приступити до розмітки, для того щоб зробити квітник круглої або квадратної форми. Зробити це легко за допомогою шнура або інших інструментів для розмітки.

ландшафтний дизайн клумби своїми руками

Хочете, щоб клумба з квiтами тривалий час зберігала свою привабливість? Тоді доведеться подумати про те, як вашу клумбочку обгородити від трави. Для цього дачники часто використовують звичайні пластикові труби, які закопують по периметру клумби. Можна застосувати інші матеріали, наприклад, камені, гравій або закопати бордюри по всьому периметру клумби.

Читайте також: Робимо квітник на дачу своїми руками

Коли все готово, можете приступити до висаджування рослин. Бажано заздалегідь підготувати насіння квітів, які цвітуть все літо або тимчасово. Щоб клумба була завжди квітучою, підбирають рослини так, щоб їх цвітіння змінювалося поступово.

декоративні клумби фото

Декоративні клумби фото

Сучасні городники використовують старі речі і предмети на дачі для того, щоб зробити оригінальні клумби для дачi. Ви можете зробити квітник з розбитої машини, човна, старої вози або придумати власну ідею.

клумби +для саду своїми руками фото

Клумби для саду своїми руками фото

Сподіваємося, що фото надихнуть Вас, і ви без праці зробите гарну квітучу клумбу, яка стане справжньою окрасою території біля заміського будинку або дачі.

Вiдео: Клумби на дачі своїми руками

Роблячи свою дачну клумбу, приділіть більше уваги квітам, а не огорожі. Для того щоб з кожним роком модернізувати і покращувати клумбу необхідно їх фотографувати, а потім вносити правки до наступного року. Читайте наш сайт «Сільське господарство та Садівництво» і не знайте проблем і турбот на Вашій дачній ділянці!

 

Як зробити клумбу своїми руками, фото гарних квітників