Як зробити шпаківню своїми руками, фото красивих будинків

Виготовлення шпаківні своїми руками, фото та креслення


Як зробити шпаківню своїми руками, фото будиночок для птахів

 

Як зробити шпаківню своїми руками, фото красивих будинків

 

На садовій ділянці багато садівників розміщують шпаківні для птахів. Це не тільки елемент дачного декору, але і корисне пристосування, адже, як відомо, птахи є тими, хто знищує шкідливих комах, тому для них необхідно обов’язково спорудити будиночок — шпаківню або годівницю.

Звичайний будиночок для птахів своїми руками

Як правило, класичне житло для птахів виглядає у вигляді дерев’яного будиночка, його можна виготовити власноруч. Для створення такої конструкції візьміть:

  • дощечки 2 см завтовшки, 20 см шириною;
  • молоток з цвяхами;
  • дриль з пероловим свердлом і ножівку;
  • лінійку з олівцем.

Вхідна дірочка (вічко) повинне бути 5 см в діаметрі. Не робіть його великим, щоб туди не змогли проникнути тварини або птиці-хижаки. Вічко розміщують на рівні 20 см від підлоги. Під ним встановіть поперечину.

Звичайний будиночок для птахів своїми руками

Дах можна зробити односхилого типу або двосхилим. Пофарбуйте будиночок червоним або сірим кольором. Житло для птахів можна також додатково прикрасити по своєму бажанню.

Читайте також: Годівниця для птахів своїми руками

Рекомендуємо виготовляти будиночок з природних і підручних матеріалів. Дошки, як відомо, відмінно тримають тепло.

Як зробити будиночок для птахів своїми руками з ящика

Пляшка з пластика — хороша годівниця для птахів

Будиночком для пернатих може стати звичайна пляшка з пластика. Виріжте з неї вхід і утепліть. Для цього необхідно взяти конопляну мотузку і перемотати нею поверхню пляшки. Щоб «мешканці» не поранили лапи або крила гострим краєм отвору для входу, заклейте його скотчем.

Пляшка з пластика - хороша годівниця для птахів

 

 

Фото: Будиночки з підручних матеріалів

Фото: Будиночки для птахів із підручних матеріалів

Гарбузовий будиночок — шпаківня для птахів

Для виготовлення будиночка для птахів відмінно підійде невеликий гарбуз. Видаліть з гарбуза м’якоть і просушіть овоч. Сформуйте невеликий вхід за допомогою дрилі і покрийте конструкцію дахом. Гарбузовий будиночок можна забарвити фарбою. Це буде відмінною шпаківнею та птахів.

Гарбузовий будиночок - шпаківня для птахів

Як зробити шпаківню з дерева

З колоди також можна виготовити шпаківню. Вибийте в ній серцевину бензопилою або стамескою. Просвердліть вхід і покрийте покрівлею. Для покрівлі може стати в нагоді спиляне кільце використовуваної колоди або звичайні дошки. Зробіть жердинку з дерев’яного сучка. Таке житло буде не тільки довговічним, але і створить птахам природну обстановку.

Як зробити шпаківню з дерева

Шпаківня своїми руками із лози

З лози радимо сплести відмінну шпаківню. Візьміть лозу і сплетіть з неї будиночок, також підійде готовий плетений кошик або міцна мотузка. Пофарбуйте будиночок акриловою фарбою. Такий елемент декору буде добре поєднуватися з плетеними меблями.

Шпаківня своїми руками із лози

Шпаківні своїми руками фото:

Шпаківні своїми руками фото

фото шпаківень

шпаківня для птахів фото

шпаківня своїми руками фото

Зберіть багато гілок по 1 см в діаметрі і однакового розміру. З’єднайте їх між собою мотузкою або саморізами. Коли конструкція зібрана, зробіть дах і вічко. У Вас вийде чудовий будиночок для птахів.

На цьому все сподіваємося, що Ви зрозуміли як зробити шпаківню своїми руками. Залишайтеся з нашим сайтом xpert.com.ua у нас ще багато цікавих порад.

 

Як зробити шпаківню своїми руками, фото красивих будинків