Як правильно та часто поливати помідори

Як правильно поливати помідори


Як поливати помідори. Поливаємо помідори правильно!

 

Як правильно та часто поливати помідори

 

Як поливати помідори. Поливаємо помідори правильно!

Чому не у всіх городників виходить отримувати гарний урожай помідорів? Вся справа в тому, що помідори — досить вимоглива і примхлива культура. На якість і кількість врожаю може впливати навіть полив. Не вірите? А це дійсно так.

Як правильно поливати помідори

Як поливати помідори.

У цій статті ми не будемо зупинятися на виборі сортів, посадці і пасинкуванні томатів, а розглянемо тільки як правильно поливати томати. Помилки допускають ті городники, які кажуть що поливати помідори потрібно часто, але неправі й ті, хто каже що поливати томатні рослини слід рідко. Парадокс, правда? Вся справа в тому, що помідорам під час цвітіння необхідно багато вологи і поливати їх слід частіше. Але як тільки плоди доростуть до розмірів волоського горіха, то поливати їх потрібно рідше 1 раз в 12-14 днів.

 

 

Як дізнатися чи вистачає помідорам води?

Перевірити чи вистачає помідорам вологи можна, взявши ґрунт на глибині залягання коренів. Якщо ґрунт добре зволожений, то він легко формується в грудку і розпадається при натисканні. Однак варто знати що при зайвому зволоженні плоди виходять менш цукристими.

Читайте також: Вирощування помідорів

При нерівномірному надходженні вологи — якщо Ви поливаєте час від часу, як кажуть «то густо, то пусто» плоди томатів можуть розтріскуватися, вражатися грибними захворюваннями, погано зав’язувати плоди.

Поливаємо помідори правильно!

Краще поливати рослини рідко, але рясно. Добре проводити полив помідорів ввечері. Це запобіжить різкому підвищенню вологості, якщо томати вирощуються в теплиці. Томатам висока вологість протипоказана.

Невірний полив помідорів

Невірний полив помідорів

Поливаючи рослини, намагайтеся не потрапляти на листя. Це може викликати сонячні опіки і пошкодження тканин листка, через які легко проникає інфекція. Природне дощування — для томатів заборонено. Вода для поливу обов’язково повинна бути теплою (24-26) градусів, бажано відстояною. Холодна вода з шланга може викликати пошкодження коренів і порушення харчування всієї рослини.

 

Непогано використовувати для поливу помідор дощову воду. Не варто направляти струмінь з шланга або лійки «під корінь», краще поливати в міжряддя, щоб вода не розмивала коріння рослин. Пам’ятайте, що при неправильному поливі у помідор може скручуватися листя, тріскатися плоди і швидше розвиватися фітофтора.

Відео:Як поливати помідори, допомога запиленню томатів

На цьому все, наша стаття  «Як поливати помідори» підійшла до кінця, бажаємо вам успіху у вирощуванні. Рекомендуємо переглянути рубрику нашого сайту город-корисні поради де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про вирощування і догляд за Вашим городом. Гарних вам врожаїв, дорогі наші читачі!

 

Як правильно та часто поливати помідори