Зимове утримання кролів

Утримання кролів взимку в домашніх умовах відео


Зимове утримання кролів в домашніх умовах відео

 

 

Зимове утримання кролів багатьом здається справою авантюрною, в нашій статті — зимове утримання кролів в домашніх умовах, ми постараємося розвіяти деякі міфи, і переконати Вас у тому, що зимове утримання кроликів, звичайна справа і особливого клопоту з цим у Вас не буде.

Можна коротко описати головні проблеми, з якими зіткнеться кролівник при зимовому утриманні кроликів. Це, зниження ваги тварин, практично повна зупинка в розмноженні, і гігієна, адже взимку нечистоти швидко замерзають, і боротися з ними стає дуже важко. Щоб цього уникнути, кроликів слід тримати в більш теплому місці, наприклад в сараї з іншими тваринами, такими, як наприклад кози, для комфортного проживання, кроликам достатньо температури в + 2 + 3 градуси.

Клітки для кролів на зиму

Є кілька простих порад, які допоможуть зробити клітки для кролів своїми руками більш теплими і затишними. Для початку, клітки потрібно підняти, приблизно 80 — 85см. від рівня підлоги, для забезпечення належного рівня гігієни, підлогу можна зробити сіткою або ж зі щілинами, через які нечистоти будуть відразу попадати під клітку, а не залишатися в ній.

 

 

Щоб забезпечити комфортне зимове утримання кроликів, потрібно подбати й про те, щоб їжа не замерзала в годівницях, для цього потрібно зробити бункери для кормів, а відразу після того, як кролики поїдять, весь зайвий корм варто негайно видалити, також стежте за тим, щоб у кроликів був постійний доступ до води. Вода в ідеалі повинна бути теплою, принаймні вона не повинна замерзати, якщо у Вас немає можливості стежити за цим постійно, то пропонуємо вашій увазі, відео запис з якого Ви дізнаєтеся, як зробити незамерзаючі поїлки для кроликів своїми руками

Підігрів поїлки для кроликів взимку

Зимове утримання кроликів, чим годувати?

Не секрет, що взимку кролики, як і решта домашніх тварин спалюють запас жиру, який йде на боротьбу з холодами, що негативно позначається на здоров’ї кроликів. Тому, окрім звичного сіна, кроликів потрібно забезпечувати вітамінами і мінералами, раз на кілька днів давайте їм в їжу буряк, морквину, проварену картоплю, також кроликам можна давати в їжу те, що Ви недоїли самі. Якщо біля Вас недалеко є ліс, або посадка, можна принести в їжу кроликам, соснові і ялинові лапки, вони містять вітаміни, крім самих голок в їжу йде і кора. Все це забезпечить їм приріст маси, що в свою чергу забезпечить комфортне зимове утримання кролів.

Якщо Ви будете виконувати наші рекомендації, то і з зимовим окролом проблем не буде, якщо Ви утримуєте кроликів в теплому приміщенні, вони охоче будуть розмножуватися. Вагітних крільчих, потрібно забезпечити окремою кліткою, яку варто розділити на дві половини, в одній вона буде їсти і гуляти, друга ж відведена для маточника, цю половину потрібно забити сіном. Потрібно строго стежити за чистотою в маточнику, також, особливу увагу приділіть присутності води в ньому.

Читайте також: Розведення кролів в домашніх умовах

Якщо ж Ви не щасливий власник теплого сараю, а ваша крільчиха готується до народження кроленят взимку, то рекомендуємо переглянути ще один відеоролик, з якого Ви дізнаєтеся, як зробити клітку для кролів своїми руками з підігрівом! Приємного перегляду.

Підігрів взимку маточника для кролів

На цьому наша стаття зимове утримання кролів підійшла до кінця, сподіваємося, наші нехитрі поради зможуть, забезпечити вашим кроликам комфортну зимівлю, і вони Вас порадують набором ваги і поповненням в поголів’ї.

Ми прощаємося з вами і бажаємо Вам успіхів у такій нелегкій, але вигідній справі як, зимове утримання кроликів. Читайте наш сайт «Сільське господарство та Садівництво», і вирощуйте своїх кроликів правильно, до нових зустрічей!

 

Зимове утримання кролів