Томат Катя: Фото, відгуки, врожайність та характеристика помідор даного сорту

Характеристика та опис томату Катя


Томат Катя: Фото, відгуки, врожайність, опис та харектеристика

 

Томат Катя: Фото, відгуки, врожайність та характеристика помідор даного сорту

 

Серед скоростиглих сортів томатів відмінно зарекомендував себе гібрид Катя. Він полюбився дачникам через безліч позитивних якостей, одним з яких є стійкість до хвороб і несприятливих умов. Вашій увазі надані основні характеристики, якими володіє томат Катя. Відгуки, фото, врожайність та інші особливості цього сорту, описані в цій статті, допоможуть Вам переконатися, що Катя — це хороший вибір.

Томат Катя: Фото, відгуки, врожайність, опис

Основними перевагами цього томату, що випливають з відгуків досвідчених городників, є такі:

  • раннє плодоношення,
  • стійкість до хвороб і нестійкого клімату,
  • дуже висока врожайність,
  • одночасне дозрівання плодів,
  • насичений смак,
  • щільна м’якоть.

Томат Катя: Фото, відгуки, врожайність, опис та харектеристика

Посадити зображений на фото томат Катя може навіть початківець городник, адже ніякого особливого догляду він не передбачає, має непогану врожайність і смакові якості, тому досвід його вирощування залишить тільки приємні враження.

Томат Катя: Фото, відгуки

Факти та відгуки про томат Катя: агротехніка вирощування, врожайність та застосування

Агротехніка вирощування помідорів

 

 

Виробник рекомендує вирощувати помідори Катя розсадним способом. Для цього проходять такі етапи:

  • На початку березня насіння висаджують в підготовлений субстрат.
  • Відразу після розвитку зародкових листя виробляють пікіровку.
  • Коли паростки досягають висоти 15-20 см, їх висаджують у відкритий грунт, за умови, що не буде заморозків. Між кущами залишають відстань в 40-50 см.

Томат Катя: Фото

За відгуками тих, хто садив помідори Катя, видно, що найкраще на кущі залишити два або три стебла. Середньої висоти (60-70 см) кущі цих помідорів потребують підв’язки і постійного пасинкування. Томат дуже чуйний на помірну підгодівлю, яка повинна починатися з появи перших зав’язів.

Читайте також: Кращі сорти помідор в Україні для дачі на 2020 рік

Завдяки регулярному рясному поливу і розпушуванні грунту можна виростити шикарні кущі томатів, як на наданому фото, які принесуть рясний урожай. Боротися з хворобами томата Катя городникам доводиться рідко, так як селекціонери захистили рослини від більшості з них.

Характеристика та опис томату Катя

Врожайність томатів сорту Катя

Збирати дозрілі плоди томата Катя можна починати дуже рано: вже з 75 або 80 дня після сходів насіння. Всі вони дозрівають в один період, що спрощує переробку і збирання врожаю. З одного квадратного метра у відкритому ґрунті можна зібрати від 8 до 10 кг плодів, а в парнику або теплиці — до 15 кг. Гарна врожайність, судячи з відгуків, — одна з основних переваг томата Катя, яке незмінно радує хліборобів.

Врожайність томатів Катя

Якість плодів

Плоди гібрида Катя, як очевидно з фото, мають круглу форму, рівномірний яскраво-червоний колір і середній розмір (один плід — 110-130 г). Щільна м’якоть дозволяє зберігати і транспортувати ці помідори без видимого збитку для них. У плодах відзначений високий рівень мінеральних речовин і вітамінів. Їх використання універсальне. Відгуки свідчать, що помідори Катя мають досить насичений для ранніх сортів смак і аромат. При цільноплідному консервуванні плоди не тріскаються.

Факти та відгуки про томат Катя: агротехніка, врожайність, застосування

При ближчому знайомстві, багато городників без сумніву вирішуються вирощувати томат Катя. Відгуки, фото, врожайність і догляд за рослиною, надані в цій статті, можуть допомогти і Вам прийняти рішення придбати насіння цього гібриду. Погляньте ще раз на надане фото і подумайте, чи не хотіли б Ви мати ці ранні і дуже врожайні помідори на своєму столі.

 

Томат Катя: Фото, відгуки, врожайність та характеристика помідор даного сорту